⌚19.05.19 в 16:33   🌐Технологии
По мнению специалистов, абсолютно защищённых и надёжных систем не существует.

    ⌚19.05.19 в 15:13   🌐Здоровье
Кардиолог, доктор медицинских наук, заслуженный врач РФ Юрий Кремнёв в беседе рассказал, что следует принимать в пищу для того, чтобы иметь здоровое сердце. По его словам, в первую очередь, пользу этому органу приносят овощи.

    ⌚02.05.19 в 20:04   🌐Политика
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с председателем Духовного управления мусульман Украины шейхом Ахмедом Тамимом, муфтием Духовного управления мусульман Крыма Айдером Рустемовым и муфтием Духовного управления мусульман Украины "Умма" шейхом Саидом Исмагиловым. Они говорили, в том числе, об арестах и нарушениях прав мусульман на оккупированных территориях Крыма и Донбасса.


загрузка...
ТСН 1+1 все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн ТСН. Выпуск новостей 06.09.2018 канал 1+1 в хорошем качестве


ТСН последний выпуск 6 сентября. Петиція про звільнення Сенцова набрала необхідну кількість голосів. Вже більше ста тисяч підписалися за звільнення Олега Сенцова. Петиція на сайті Білого дому із закликом до уряду США використовувати усі важелі, щоби вимагати негайного звільнення Сенцова та інших політв’язнів вже набрала необхідну кількість голосів. Створили її ще у серпні, але більше половини підписів зібрали за останні 3 дні. У міжнародних військових навчаннях на Львівщині приймають участь 14 країн. Танкові маневри, екстремальні стрільби та десантування у тил противника. Наймасштабніші міжнародні навчання “Репід трайдент” перейшли до практичної фази.Загалом у них беруть участь дві з половиною тисячі військовослужбовців з чотирнадцяти країн. Разом з українськими військовими вони відпрацьовують протидію збройній агресії в умовах гібридної війни.

Всего комментариев: 0
avatar