⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ТСН 1+1 все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ТСН. Выпуск новостей 06.09.2018 канал 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


ТСН последний выпуск 6 сентября. Петиція про звільнення Сенцова набрала необхідну кількість голосів. Вже більше ста тисяч підписалися за звільнення Олега Сенцова. Петиція на сайті Білого дому із закликом до уряду США використовувати усі важелі, щоби вимагати негайного звільнення Сенцова та інших політв’язнів вже набрала необхідну кількість голосів. Створили її ще у серпні, але більше половини підписів зібрали за останні 3 дні. У міжнародних військових навчаннях на Львівщині приймають участь 14 країн. Танкові маневри, екстремальні стрільби та десантування у тил противника. Наймасштабніші міжнародні навчання “Репід трайдент” перейшли до практичної фази.Загалом у них беруть участь дві з половиною тисячі військовослужбовців з чотирнадцяти країн. Разом з українськими військовими вони відпрацьовують протидію збройній агресії в умовах гібридної війни.

Всего комментариев: 0
avatar