⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 07.02.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 7 февраля. Депутати проголосували за внесення змін до Конституції про євроатлантичний курс України. Сьогодні проект закону про стратегічний курс країни на набуття членства в ЄС та НАТО стояв першим на порядку денному. Однак, щойно голова Верховної Ради відкрив засідання, як дві фракції – “Батьківщина” та “Радикальна партія” – заблокували трибуну і почали вимагати перерви. Кабмін звернувся до суду щодо скасування рішення про відсторонення Супрун від посади. Уряд подав клопотання до Окружного адміністративного суду щодо скасування заходів забезпечення позову до очільниці МОЗ – Уляни Супрун. Напередодні чиновниці заборонили виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Упродовж 10 днів Супрун не зможе ухвалювати рішення чи підписувати документи як голова МОЗ.

Всего комментариев: 0
avatar