⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 08.02.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 8 февраля. Дипломатичний скандал: Франція відкликає свого посла з Італії вперше після війни. Скандал спалахнув після того, як заступник італійського прем’єра зустрівся з французькими протестувальниками, представниками руху “жовтих жилетів”, які вже кілька місяців вимагають соціальних змін і виступають проти президента Макрона. Британські ЗМІ повідомили, що поліція країни має ще кількох підозрюваних в отруєнні Скрипалів. Окрім російських розвідників Анатолія Чепіги та Олександра Мишкина у Солсбері діяв ще один росіянин. Його ім’я Сергій Федотов. Він прилетів до Великої Британії за два дні до інциденту зі Скрипалями. Парубій підписав закон про курс України на вступ до НАТО та ЄС. Парламент схвалив зміни до Конституції, згідно з якими влада зобов’язана сприяти вступу України до Євросоюзу та Євроатлантичного військового альянсу.

Всего комментариев: 0
avatar