⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 9 апреля. МВС закликало кандидатів у президенти дотримуватися ділової етики і подавати приклад суспільству. Зеленському потрібна державна охорона – з таким проханням штаб кандидата в президенти звернувся до МВС. Під час першого туру перегонів сили МВС охороняли дев’ятьох кандидатів. МВС звернулося до Держреєстру зробити все можливе, аби прибрати зі списків виборців так званих “мертвих душ”. Головних суперників цієї кампанії у МВС закликають дотримуватися ділової етики і подати приклад для суспільства – щодо виборів в атмосфері взаємоповаги. Фанати ФК “Карпати” побили вікна та залишили купу сміття у вагонах пасажирського потяга. Розгромлені вагони, побиті вікна і купи мотлоху – так закінчилася поїздка фанатів футбольного клубу “Карпати”. Близько 250 уболівальників зайняли три вагони потяга “Львів-Запоріжжя”. Усю дорогу вони кричали, розкидали сміття, били вікна і через них викидали подушки та ковдри.

Всего комментариев: 0
avatar