⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 10 апреля. Іноземці влаштували бійку зі стріляниною на столичній овочевій базі. Силовики затримали кількох іноземців, які напередодні вдерлися на продуктові склади, почали вимагати гроші у підприємця та стріляти в нього. Аби знайти зловмисників, копам знадобилось трохи більше години. Пенсіонери, блогери та молодики протестували під штабом Зеленського. Понад тисячу людей зібрались під штабом кандидата у президенти України Володимира Зеленського. Якщо так звані блогери вимагали в Зеленського здати на аналізи його нігті та волосся, то пенсіонери чомусь під офісом Зеленського звинувачували Порошенка у корупції. За всім цим спостерігали молодики спортивної статури.

Всего комментариев: 0
avatar