⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 11 апреля. Кабмін схвалив звільнення Степанова та Гордєєва з посади голів Одеської та Херсонської ОДА. Глава Херсонщини Андрій Гордєєв – сам попросив про відставку. Його прізвище фігурувало у справі про убивство Катерини Гандзюк. А от очільника Одещини – Максима Степанова – Петро Порошенко рекомендував звільнити. Той не згоден, і указ президента називав незаконним. В КМДА розпочали демонтаж незаконних споруд, які нівечать фасади будинків. Кияни нівечать фасади будинків, на свій розсуд. Це – небезпечно, вирішили в КМДА. І постановили: знести усі незаконні прибудови, балкони та навіть кондиціонери, які не мають відповідних документів. І вже навіть демонтували кілька споруд.

Всего комментариев: 0
avatar