⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 12 апреля. НСК “Олімпійський” готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський. Порошенко – як і раніше – чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК “Олімпійський” і 19 – у студії “Суспільного”. А от Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 квітня, і тільки на стадіоні. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між “Олімпійським”, де буде Зеленський, і студією “Суспільного”, куди приїде Порошенко. Компроміс не прийняли. У США засновнику WikiLeaks загрожує пожиттєве ув’язнення. Затримали засновника відомого зливами таємної інформації інтернет-порталу WikiLeaks Джуліана Ассанжа, який майже сім років переховувався у посольстві Еквадору. Тепер йому загрожує екстрадиція до Швеції і до Сполучених Штатів, де йому, ймовірно, на волю вже не вийти.

Всего комментариев: 0
avatar