⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
За вітриною все выпуски:
Загрузка...

За вітриною 7 серія 31.01.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм За витриной 7 серия 31 января. Покинутий маленький Міша переполошив увесь торговий центр. Вікторія пожвавилася та взяла шефство над ситуацією. Вона допомогла відвезти й оформити знахідку в будинку маляти. Раптово дівчина зустрічає там Володю. Вони досі не бачилися після того, як Віка втекла з весілля, а замість вибачень надіслала конверт. Володимир знає, що вона знову виходить заміж. Цього разу за Андрія. На північному та південному мостах Києва обмежать рух задля ремонту дорожнього покриття. Київські мости – на ремонті. За деякі з них взялися столичні автодорівці. З 10 ранку до 1 години дня дорожники працюватимуть на північному мосту у напрямку лівого берега. Пообіді і аж до 8 вечора візьмуться латати дорогу у зворотному напрямку – в бік Оболоні.

Всего комментариев: 0
avatar