⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Заробітчани 4 сезон все выпуски:

Загрузка...
Заробітчани 4 сезон 13 серия Туреччина последний выпуск 2 апреля. Ведучі опинилися в найбільшому торговому місті на цілих двох континентах – Стамбулі. І, звичайно, заробляти дівчата вирішили головним тут ремеслом. Але чи вдалося Ані Олицькій і Насті Кошман змагатися з турками – майстрами своєї справи? Моторна й смілива Аня вирішила не морочитися. На вулицях Стамбула є багато торговців семітами – місцевими ласощами, що нагадують великі бублики з дріжджового тіста. В основному всі крамарі – перекупники. Ведуча розкрила їхній секрет: рано вранці вони з’являються на порозі великих пекарень, скуповують стільки здоби, скільки можуть забрати, а потім продають її в кілька разів дорожче. На цьому вирішила заробляти й наша улюблена Олицька.

Всего комментариев: 0
avatar